Falo Nieruchomości od wielu lat pośredniczy w świadczeniu kompleksowych usług związanych z obsługą techniczną zarządzanych nieruchomości. Nasza wieloletnia działalność w branży zaowocowała tym, że nawiązaliśmy współpracę z wieloma profesjonalnymi firmami, którym możemy zaufać i powierzyć wszelkie naprawy, remonty czy konserwację budynków. Są to m.in.: elektrycy, ślusarze, instalatorzy oraz duże firmy ogólnobudowlane wykonujące większe remonty jak np. wymiana instalacji, termomodernizacje, izolacje budynków, remonty dachów.

Ściśle współpracujemy z osobami nadzorującymi wszelkie prace i remonty oraz wykonującymi okresowe przeglądy techniczne nieruchomości. Dbamy, by przeglądy techniczne były przeprowadzone kompleksowo oraz dotrzymujemy terminów i realizacji planowanych remontów.

Jako firma Falo Nieruchomości, nie prowadzimy bezpośrednio własnego pogotowia technicznego. Takie podejście daje nam możliwość bycia całkowicie bezstronnym w ocenie kosztów oraz jakości świadczonych usług przez zewnętrznych zleceniobiorców. Aby przyspieszyć i kompleksowo wykonać działania związane z obsługą techniczną, uruchomiliśmy telefony alarmowe do administracji i pogotowia technicznego, które są dostępne o każdej porze dnia i nocy.

  • administracja 24h – tel. 691 670 670
  • pogotowie techniczne 24h – tel. 669 670 670